Scroll to top
Revisionsbyrån för små och medelstora ägarledda aktiebolag.
Nav
mail@carlrev.se 08-458 92 50
Revisionsbyrån för små och medelstora ägarledda aktiebolag.

Medarbetare

Stefan-BlomqvistStefan Blomqvist

VD, Godkänd revisor

Telefon: 08-458 92 51
Mobiltelefon: 0708-48 92 61
E-post: stefan.blomqvist@carlrev.se

Godkänd revisor och byråns VD med över 20 år i yrket. Speciellt kunnig i samordning av företagets och företagarens totala ekonomi. Allmän bred kompetens.

Berit-HolmgrenBerit Holmgren

Godkänd revisor

Telefon: 08-458 92 58
Mobiltelefon: 0705-43 44 70
E-post: berit.holmgren@carlrev.se

Godkänd revisor med över 20 år i yrket. Inriktning på mindre och medelstora företag och föreningar. Har flerårig erfarenhet tidigare från arbete i amerikansk koncern.

Petter-GustafssonPetter Gustafsson

Auktoriserad revisor

Telefon: 08-458 92 52
Mobiltelefon: 0708-48 92 75
E-post: petter.gustafsson@carlrev.se

Auktoriserad revisor med 15 år i yrket och 6 år i Skatteverket. Speciellt kunnig i olika skattefrågor, bl a momsfrågor.

Kumar Thirugnanam

Auktoriserad Revisor, Kontorschef

Telefon: 08-458 92 63
Mobiltelefon: 0708-48 92 57
E-post: kumar.thirugnanam@carlrev.se

Thomas Jönsson

Auktoriserad Revisor

Telefon:  040-664 63 83
E-post: thomas.jonsson@revisorsgruppen.se

20150415_133605Eva Bladh

Redovisningskonsult, Internservice

Telefon: 08-458 92 50     

E-post: eva.bladh@carlrev.se

Eugen-VoinitchEugen Voinitch

Revisor

Telefon: 08-502 578 85
Mobiltelefon: 0734-19 95 74
E-post: eugen.voinitch@carlrev.se

Tobias-BerglundTobias Berglund

Revisor

Telefon: 08-502 578 80
Mobiltelefon: 0734-19 95 46
E-post: tobias.berglund@carlrev.se

Anders Hedström

Revisor

Telefon: 08-502 578 83
Mobiltelefon: 0723-80 80 80
E-post: anders.hedström@carlrev.se

 

Gregory Maliti

Revisor

Telefon: 08-502 578 83
Mobiltelefon: 0707-52 21 82
E-post: gregory.maliti@carlrev.se

Simone Nielsen

Revisor / Redovisningskonsult

Telefon: 08-458 92 50
E-post: simone.nielsen@carlrev.se

Madelaine Lindh

Redovisningskonsult

Telefon: 08 -765 51 60
E-post: madelaine.lindh@revisorsgruppen.se

Pierre Sandwall

Redovisningskonsult

Telefon: 072-079 86 01
E-post: pierre.sandwall@revisorsgruppen.se

Vi utför revision och kvalificerad rådgivning.

Kontakta oss